A HOMAN Transport Kft. Magyarország egyik vezető cége, amely nemzetközi személyszállítással, reptéri és VIP transzferek lebonyolításával foglalkozik. 2014-ben 2 fős start-upként indultunk, mára pedig közel 50 fős csapatunkkal évente több ezer utasunknak nyújtunk barátságos, gyors és biztonságos segítséget utazásaik során naponta induló járataink segítségével Ausztria, Németország, Svájc és Hollandia területére, akár háztól-házig.

Dinamikusan fejlődő vállalatként eljött az életünkbe az a pont, hogy csapatunkat új kollégával bővítsük egy értékes szakember személyében és együtt építsük ki a cég életében a tökéletes marketinget!

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a Te nagy lehetőséged, várjuk pályázatodat! Légy Te csapatunk következő Marketing koordinátora!

Ha egy kis bepillantást nyernél a mindennapjainkba: https://www.facebook.com/homantransport

Milyen feladatok várnak rád?

  • Stratégiai marketingkampányok tervezése és megvalósítása, melyek konkrét üzleti célokat támogatnak
  • Facebook és Google általános brand kampányok kezelése
  • Hírlevelek küldése, nyomonkövetése
  • Innovatív márkaépítő projektek vezetése és fejlesztése
  • Marketing kampányok koordinálása a tervezéstől a kivitelezésig
  • Social media felületek kezelése, analízesek felállítása
  • Együttműködés társosztályokkala hatékony kommunikáció és a projektek sikerének biztosítása érdekében (CEO, HR, Ügyfélszolgálat)
  • Részvétel az éves marketing terv kidolgozásában és megvalósításában

Fontos számunkra, hogy rendelkezz az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció és média, közgazdász)
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat online marketing területen
  • Jó szövegírói készség, kiváló helyesírás
  • Google Ads, Meta hirdetéskezelő és Google Analytics (GA4) ismerete
  • Grafikai szoftverek ismerete (Adobe Creative Cloud, Canva)
  • Social felületek kezelésében való jártasság (Facebook, Tiktok, Instagram, YouTube)

Ami még ettől is különlegesebbé tesz Téged:

  • Tisztában vagy a szakma új trendjeivel, folyamatosan nyomonköveted az újdonságokat
  • Tudsz behozni know-how - t a cégünk mindennapjaiba értékes szakemberként
  • Folyamatosan ötletelsz, szárnyalsz és kiéled a kreatívitásod (hidd el a kezed nem lesz megkötve!)
  • A legfontosabb pedig, hogy: motiválttá tesz az, hogy egy dinamikusan fejlődő cég életében a Te munkáddal közösen váltok még sikeresebbé

Amit kínálunk a munkádért cserébe:

  • Fiatalos, jófej csapat
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapatmunka
  • Kutyabarát iroda
  • Ingyenes parkolás
  • Időszakos csapatépítő programok, rendezvények
  • Fejlődési lehetőség, havi ingyenes szakmai tréningek
  • Exkluzív környezet, high tech eszközökkel felszerelt iroda
  • Kreatív szabadság: lehetőség, hogy kreativitásodat és ötleteidet kamatoztasd, és hozzájárulj a cég növekedéséhez és fejlődéséhez
  • Érdekes és változatos projektek részvételének lehetősége a stratégiai marketing területén, mely szakmai fejlődésedet elősegíti
  • Work-life balance, kiszámítható, tervezhető beosztás + időszakos home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti - HOMAN Transport központi iroda

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a lenti "Űrlap kitöltése" gombon keresztül.

Izgatottan várjuk, hogy megismerjünk!