A tartalomkészítés - eddig még - koronázatlan királya/királynője vagy?
Egy-egy pillanatban mindig meglátod a szépet, melyet kép/videó formájában szeretsz is megörökíteni?
Csak igényes munkát adsz ki a kezeid közül és örömmel gondozod utol a munkáid?
Gyerekjáték számodra a social felületek kezelése, profi módon elkészítesz különböző Tiktok kampányokat vagy akár egy YouTube csatornát is felépítesz a nulláról?
Szeretnéd, ha a hobbid lenne a hivatásod?

Ha a fentiekre IGEN volt a válaszod, akkor nagyon jó hírünk van számodra, ugyanis a HOMAN Transport Kft. egy új, innovatív és egyedülálló álláslehetőséget kínál a piacon!

Vállalatunk Magyarország egyik vezető cége, amely nemzetközi személyszállítással, reptéri és VIP transzferek lebonyolításával foglalkozik. 2014-ben 2 fős start-upként indultunk, mára pedig közel 50 fős csapatunkkal évente több ezer utasunknak nyújtunk barátságos, gyors és biztonságos segítséget utazásaik során naponta induló járataink segítségével Ausztria, Németország, Svájc és Hollandia területére, akár háztól-házig. Szeretjük a fejlődést, az innovatív dolgokat, elhatároztuk, hogy a social platformokat még jobban meghódítjuk, erre a feladatkörre keressük új kollégánkat, aki a tartalom gyártásban lesz segítségünkre!

Egy nem mindennapi lehetőséget kínálunk most: csatlakozz eltökélt csapatunkhoz, mint Kreatív tartalomkészítő!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Fotós és videós tartalmak teljes körű elkészítése
  • Forgatások és fotózások szervezése és előkészítése
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a marketingcsapattal

Fontos számunkra, hogy rendelkezz az alábbiakkal:

  • Hasonló területen szerzett, releváns tapasztalat
  • Precizitás, maximalista jellem
  • Önálló, proaktív és logikus gondolkodás
  • Szépérzék, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány

Ami még ettől is különlegesebbé tesz Téged:

  • Tisztában vagy a szakma innovativ, új trendjeivel, folyamatosan nyomonköveted az újdonságokat
  • Tudsz behozni know-how - t a cégünk mindennapjaiba értékes szakemberként
  • Folyamatosan ötletelsz, szárnyalsz és kiéled a kreatívitásod (hidd el a kezed nem lesz megkötve!)
  • A legfontosabb pedig, hogy: motiválttá tesz az, hogy egy dinamikusan fejlődő cég életében a Te munkáddal közösen váltok még sikeresebbé

Amit kínálunk a munkádért cserébe:

  • Fiatalos, jófej csapat
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapatmunka
  • Kutyabarát iroda
  • Ingyenes parkolás
  • Időszakos csapatépítő programok, rendezvények
  • Fejlődési lehetőség, havi tréningek
  • Exkluzív környezet, high tech eszközökkel felszerelt iroda
  • Work-life balance, kiszámítható, tervezhető beosztás + időszakos home office lehetőség
  • kiemelt sportrendezvényeken való részvétel
  • dinamikusan fejlődő vállalat, stabil, hosszútávú munkahely

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a lenti "Űrlap kitöltése" gombon keresztül.

Izgatottan várjuk, hogy megismerjük és hogy Te legyél csapatunk új Kreatív tartalomkészítője!