Telefonos kapcsolattartó kollégákat keresünk kiemelt ügyfeleinkkel való kapcsolattartáshoz, Magyarország piacvezető nemzetközi személyszállító cégéhez, Budapest agglomerációjába, Dunaharasztiba, irodai munkavégzésre!Lehetsz pályakezdő és karrierváltó is - ennél az állásnál nem feltétel a tapasztalat, a lényeg, hogy szeress beszélni és legyenek fontosak számodra az ügyfelek! :)

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • ügyfélszolgálat (beérkező hívások fogadása, illetve segítségnyújtás az ügyfelek részére, beérkező e-mailek kezelése);
  • sales (meglévő ügyfélkör megkeresése kiemelt ajánlatokkal
  • fontos! NEM hideghívások, meglévő adatbázisból dolgozunk);
  • ügyfeleink elégedettségének visszamérése;
  • "törzsutas klub" gondozása;- a cég partnereivel való kapcsolattartás, piackutatás;- munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz elvégzése, dokumentumok kezelése, nyilvántartások vezetése.

Téged keresünk, ha:

  • pontos, precíz, megbízható vagy, ésmagas szintű kommunikációs képességgel rendelkezel;- kreatívan gondolkodsz és gyorsan tanulsz;
  • kiváló a helyesírásod;
  • ügyfél-orientált a gondolkodásmódod;
  • jól kezeled a különböző embertípusokat,türelmes és magabiztos vagy;
  • jól tűröd a monotonitást;
  • munkamorálodat "mennyiség helyett minőség" elve határozza meg.

Amit mi kínálunk:

  • fiatalos, jófej csapat;
  • időszakos csapatépítő programok, rendezvények;
  • fejlődési lehetőség, havi ingyenes szakmai tréningek;
  • exkluzív környezet, high tech eszközökkel felszerelt iroda;
  • 220.000 - 250.000 Ft (nettó) havi jövedelem;
  • sztenderd munkavégzési rend: hétfőtől-péntekig 9:30-tól 17:30-ig.

Amennyiben Te is úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a karrier@homantransport.hu címre.