Irodavezető / operatív vezető munkatársunkat keressük nemzetközi és VIP személyszállítással foglalkozó cégünkhöz, dunaharaszti irodánkba. Leendő kollégánkra nemcsak az irodában folyó munka koordinálásában számítunk, hanem a céges folyamatok kézben tartásában, szolgáltatásaink fejlesztésében is. Nagyra értékeljük az önállóságot és proaktivitást, kifejezetten bátorítjuk a saját gondolatok, javaslatok megvalósítását, de szeretünk a csapatmunka flow-jával sodródni is. A fiatalosság nálunk nemcsak egy szlogen: fiatal, ám talpraesett és ambiciózus emberekkel dolgozunk együtt, akik készek a fejlődésre, agilisek a változásokkal szemben, és lelkesek az új technológiák, megoldások iránt. Vezetőnk személyében olyan emberre van szükségünk, aki elkötelezett saját maga és csapata fejlesztése mellett, és kész teljes részt vállalni egy feltörekvő cég sokrétű menedzsmentjében.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • fuvarszervező folyamataink, saját szoftverünk alapos megismerése, és az ismeretek továbbadása új kollégáinknak;
  • a diszpécserek vezetése, támogatása, a problémás helyzetek feltárása és kezelése;
  • kapacitásunk (járműveink, sofőreink) számon tartása, erőforrásaink beosztása;
  • beérkező utasértékelések figyelemmel követése, átvizsgálása, kiértékelése a csapattal közösen;
  • az irodai csapat vezetése egy támogató, proaktív, tettrekész légkör megteremtésével.
  • havi meetingek szervezése a csapat számára, visszatekintve az eltelt időszakra, célokat meghatározva a jövőre nézve;
  • a pénzügy felügyelete a nyilvántartások ismeretével, ellenőrzésével;
  • kapcsolattartás a fejlesztéssel és marketinggel a szükséges teendők meghatározása érdekében;
  • szolgáltatásaink fejlesztése azokon a területeken, amelyekhez leginkább kompetenciát érez (nemzetközi vagy VIP személyszállítás, belső rendszerünk fejlesztése, ügyfélszolgálatunk színvonalának fejlesztése, ügyfélélmény javítása, stb.).

Az ideális jelöltünk:

  • rendelkezik a logisztika és/vagy személyszállítás területén szerzett több éves tapasztalattal;
  • töltött már be korábban olyan vezető pozíciót, amely nagyfokú szociális, kapcsolatteremtő készségeket igényelt;
  • erős az “emberi” oldala: empatikus és elemében érzi magát, ha társaságban lehet;
  • képes analitikusan gondolkozni; munkájával kapcsolatban éleslátás jellemzi;
  • nemcsak tud, de szeret is felelősséget vállalni - a saját és a csapata munkájáért;
  • gyors döntéshozatali képesség jellemzi, nem riad vissza az új helyzetektől;
  • a stresszhelyzeteket a megfelelő rálátás birtokában kihívásként kezeli;
  • agilis, rugalmas, nagy “mozgásigényű” embernek tartja magát, aki egy sokoldalú, felelősségteljes munkakörben tudna leginkább kiteljesedni.

Amit mi kínálunk:

  • dinamikus, a fejlődés iránt elkötelezett cég;
  • tényleg fiatal csapat;
  • igényes, jól felszerelt iroda Dunaharasztiban, saját irodahelyiséggel leendő vezetőnk számára;
  • céges laptop és telefon;
  • igény szerint céges autó;
  • kimagasló bérezés.

Amennyiben úgy érzed, ez a hirdetés Rólad szól, kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot a karrier@homantransport.hu címen keresztül, és küldd el nekünk önéletrajzodat egy rövid bemutatkozás kíséretében, amelyből megtudhatjuk, miért érzed jó lehetőségnek a közös munkát!

Alig várjuk, hogy megismerjünk!