Flottakezelő munkatársunkat keressük nemzetközi és VIP személyszállítással foglalkozó cégünkhöz, dunaharaszti telephelyünkre. Leendő kollégánk feladatkörébe tartozik a járműparkunkkal kapcsolatos ügyintézés és sofőreink menedzselése egyaránt, ezért egy tapasztalt, sokoldalú, jó műszaki érzékkel rendelkező, de emberközpontú munkatársat keresünk a pozícióra.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • külföldi és belföldi buszjárataink koordinálása, az útközben felmerülő problémák megoldása;
  • a járműparkunkkal kapcsolatos ügyintézés: gondoskodás a biztosítások, műszaki vizsgák meglétéről, a buszok megfelelő műszaki és tisztasági állapotáról;
  • saját szervizünk és kozmetikánk beosztásának menedzsmentje;
  • kapcsolattartás a sofőrökkel, munkájuk koordinálása, a protokoll és változások ismertetése, betartatása;
  • új sofőrök kiválasztása, felvétele, betanítása;
  • rendszeres szakmai tréningek kidolgozása, megtartása;
  • probléma esetén rendelkezésre állás a sofőrök számára.

Az ideális jelöltünk:

  • több éves tapasztalata van flottakezelés és/vagy személyszállítás területén;
  • erős műszaki ismeretekkel rendelkezik a gépjárművekhez kapcsolódóan;
  • dolgozott már korábban vezető pozícióban
  • nem riad vissza telephelyünkön és szervizünkben a “terepmunkától”, de az adminisztratív teendőktől sem;
  • jó döntési képességekkel rendelkezik, amelyekkel stresszhelyzetben is helytáll;
  • vezető egyéniségnek tartja magát, aki kész felelősséget vállalni a csapatáért;
  • nem probléma számára elérhetőnek maradni az irodai munkaidőn kívül, hogy probléma esetén sofőreink segítségére legyen.

Amit mi kínálunk cserébe:

  • a pozíciónak megfelelő, kimagasló fizetés;
  • rugalmas munkaidő;
  • igény szerint céges autó;
  • céges telefon és laptop;
  • nemzetközi utazása bónusz juttatások közt;
  • igényes, jól felszerelt irodai környezet és telephely;
  • valóban fiatal, lendületes csapat.

Amennyiben úgy érzed, ez a hirdetés Rólad szól, kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot a karrier@homantransport.hu címen keresztül, és küldd el nekünk önéletrajzodat egy rövid bemutatkozás kíséretében, amelyből megtudhatjuk, miért ragadta meg a figyelmed az álláshirdetésünk!